دنیای مدرن با تمام دستاوردها و بدایع چشم‌نواز خود عرصه‌ای نو از زندگی را برای انسان امروزی فراهم آورده است. عرصه‌ای که در تمام ابعاد آن یک مفهوم غالب جریان دارد؛ سریعتر و سریعتر و سریعتر!
به همین واسطه است که ما امروزه قادریم در زمان کمتر به تحقق امور بیشتر دست یابیم. این سرعت در انجام امور از یک طرف ظرفیت‌های بالاتری را نمایان ساخته و از طرف دیگر انتظارات بیشتری را ایجاد کرده که برای رفع آن‌ها لازم‌ست بیشتر و بیشتر و بیشتر تلاش کنیم.
در دنیای امروزی به مرور جنبه‌هایی از زندگی میان این همه فعالیت رنگ می‌بازند؛ ما تمرکز بیشتری بر انجام امور معطوف نموده و کمتر به خودمان توجه داریم! کارهای من بر خود من برتری پیدا می‌کنند؛ یادمان می‌رود که روح هم، مانند جسم نیاز به تغذیه دارد. نوای موسیقی، هوای تازه، نظاره‌ی طبیعت، تماشای منظره‌ی برفی، خندیدن با یک دوست، عطر خوش قهوه و طعم دلنشین یک فنجان چای…

ما چه کسی هستیم:

چای و دمنوش از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین نوشیدنی‌ها به‌شمار می‌آیند. مصرف چای و دمنوش در فرهنگ ما ایرانیان نیز جایگاه ویژه‌ای داشته و دارد. از این‌رو وب سایت و فروشگاه اینترنتی دمنیوش که نماینده‌ی رسمی شرکت نیوشانیک (معروف به نیوشا) است، در سال ۱۳۹۸ توسط مهدی مظلوم‌پور فعالیت خود را آغاز کرد تا با ارائه‌ی محصولات صد درصد گیاهی و طبیعی با کیفیت و همچنین با راهنمایی اصولی و اختصاصی، مصرف‌کنندگان عزیز را هنگام انتخاب کالای مورد نیازشان هدایت نموده تا با اطمینان و آگاهانه خرید کنند. ما با انتخاب محصولات شرکت نیوشا که از کیفیت و سلامت آن‌ها اطمینان داریم، فعالیتمان را شروع کرده‌ایم و امیدواریم با جلب رضایت و دریافت نظرات و حمایت شما عزیزان به‌طور مداوم محصولات متنوع و باکیفیت بیشتری در شاخه‌ی چای و دمنوش و نوشیدنی‌های سلامت، به شما همراهان گرامی ارائه کنیم. ما معتقدیم در دنیای امروز و با پیشرفت‌های روزافزون علمی در عرصه‌ی فضای مجازی، نظام‌های توزیع سنتی کالا چاره‌ای جز تغییر ندارند. دمنیوش مسئولیت فروش محصولات نیوشا و همچنین ارائه‌ی خدمات حرفه‌ای مشاور سلامت، از طریق تجارت مدرن به نام بازاریابی شبکه‌ای را بر عهده دارد. ما با کارآفرینی و جذب و حمایت و توانمندسازی افراد مشتاق و همینظور با آموزش‌های حرفه‌ای و انتقال تجربیات و مهارت‌های خود، یک فرصت شغلی ایده‌آل و کم‌نظیر بدون سرمایه‌ی اولیه را با افتخار در اختیار علاقه‌مندان قرار ‌می‌دهیم.

مأموریت ما:

سلامت جسم و روح در کنار هم اصلی‌ترین مأموریت ماست، ارجح بر هر وظیفه‌ی دیگری.
دمنیوش پنجره‌ی تازه‌ایست بر روی سلامتی با تلفیقی از سرعت نگاه امروزی و طراوت رویکرد سنتی.
دمنیوش بر آن‌ست تا تلنگری باشد میان وظایف ناتمام روزمره‌ی ما، تا خود را از یاد نبریم. در دنیای دمنیوش هیچ پدیده‌ای بر من اولویت پیدا نخواهد کرد. از دیگر مأموریت‌های مهم ما، سالم‌تر و خوش طعم‌تر کردن رژیم غذایی افراد و بازگرداندن طبیعت به خانواده‌ها‌ست.

مسئولیت ما:

مسئولیت ما اصلاح سبک زندگی، بر اساس علم طب ایرانی (طب سنتی) و علم گیاهان دارویی و از طریق مشاوره‌های علمی و توصیه‌‌های اختصاصی و ارائه‌ی راهکارهای اصولی متمرکز بر تغذیه‌ سالم، خواب مناسب و باکیفیت، ورزش و تحرک متناسب با شرایط کنونی جسمی و روحی افراد و همینطور معرفی و ارائه‌ی مرغوب‌ترین گیاهان دارویی صد درصد طبیعی، به‌عنوان مکمل و کمک درمان است.

رسالت ما:

رسالت و تعهد ما ارتقاء و بهبود سطح سلامت فردی و اجتماعی‌‌ست.

اهداف ما:

و در نهایت هدف و افتخار دمنیوش، رضایت و خشنودی و سرزندگی شما همراهان گرامی و عزیزست.
ما به شما سلامتی هدیه می‌دهیم، گاهی با یک فنجان دمنوش، گاهی با یک لبخند.

درباره‌ محصولات:

سبد محصولات دمنیوش گستره‌ی وسیعی از‌ نوشیدنی‌های سلامت شامل انواع چای‌های سبز و سیاه مخلوط با ادویه‌ها، میوه‌ها و گیاهان طبیعی، دمنوش‌های گیاهی و همچنین پودرهای قهوه است که با برند صادراتی و تجاری نیوشا تولید می‌شوند. این محصولات در سطح فروشگاه‌ها یافت نمی‌شوند و فقط به شکل مستقیم از طریق شبکه‌ی توزیع بازاریابی شبکه‌ای و نمایندگان مستقل آموزش‌دیده به مصرف‌کنندگان معرفی و ارائه می‌شوند. کارخانه‌ی بسته‌بندی نیوشاداریان واقع در شهرک صنعتی نصیرآباد تهران مجهز به مدرن‌ترین دستگاه‌های اختلاط، فرآوری و بسته‌بندی در اشکال و اوزان مختلف است. در این کارخانه، مواد اولیه‌ی تهیه شده از کشاورزان داخلی و خارجی جمع‌آوری گردیده و پس از کنترل‌های کیفی و کمی لازم و اطمینان از اینکه این مواد اولیه بهترین و مرغوب‌ترین کیفیت ممکن را دارند، نسبت به خشک‌سازی و فرآوری آن‌ها اقدام می‌گردد و سپس واحد تولید نیوشاداریان با اختلاط و فرآوری مواد اولیه بر اساس اصول علمی، محصولاتی طبیعی با طعم دلچسب و در عین حال اثربخش تولید می‌کند. امروز محصولات نیوشا جایگاه ویژه و منحصر به فردی در بین مردم پیدا کرده و سهم قابل توجهی از بازارهای داخلی و بین‌ا‌لمللی نوشیدنی‌ها را به‌دست آورده است.